Konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag

ISBN: 397963141
FORMÁTUM: PDF EPUB MOBI TXT
FÁJL MÉRET: 9,20

MAGYARÁZAT:Konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag

Konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag es labdarúgó-Európa-bajnokság döntőjét a kijevi Olimpiai Stadionban A mérkőzés Spanyolország nyerte 4—0-ra, története során harmadszor lett Európa-bajnok. Olaszország részvételi jogot szerzett a as konföderációs kupáramert Spanyolország a es labdarúgó-világbajnokság győzteseként már indulási jogot szerzett. Spanyolország negyedszer jutott Eb-döntőbe, Olaszország harmadszor. A spanyolok ben és banaz olaszok ban nyertek Európa-bajnokságot. Mindkét csapat egy-egy alkalommal vesztett is már Eb-döntőt, a spanyolok benmíg az olaszok pedig ben. Érdekesség, hogy mindketten a franciák ellen veszítették el ezeket az Eb-döntőket. Az Európa-bajnokságok történetében Spanyolország lett az első csapat amely egymás után kétszer nyert Eb-t. Szintén a spanyol csapat lett az első, amely egymás után három nagy tornát nyert. A as Eb-győzelem és a es vb-győzelem után a es Eb-t is megnyerték. A spanyol csapat lett az első, amely Eb-döntőben négy gólt szerzett. A két csapat a C csoportban már találkozott egymással, akkor 1—1 lett a mérkőzés végeredménye. Az Eb-k történetében negyedik alkalommal fordult elő, hogy a döntőbe két olyan csapat került, amelyek korábban a csoportkörben is találkoztak. A spanyol válogatott a A második félidő elejére már kihasználta az olasz csapat a három cseréjét. Mivel az olasz csapatnak nem volt több cserelehetősége, ezért a hátralévő időt emberhátrányban játszották le. A mérkőzést 4—0-ra nyerte Spanyolország és megvédte címét.

A mérkőzés játékosa: Andrés Iniesta Spanyolország [3]. Spanyolország [4]. Olaszország [4]. Hozzáférés ideje: Union of European Football Associations, Hozzáférés: A Wikimédia Commons tartalmaz es labdarúgó-Európa-bajnokság döntő témájú médiaállományokat. Kiírás: es labdarúgó-Európa-bajnokság. A mérkőzés végeredménye. A mérkőzés adatai. Pedro Proença portugál. Bővebben: es labdarúgó-Európa-bajnokság. Egyenes kieséses szakasz. Silva 14' Alba 41' Torres 84' "Konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag" 88'. Iker Casillas cs. Juan Manuel Mata. Vicente del Bosque. Gianluigi Buffon cs. Cesare Prandelli. A es labdarúgó-Európa-bajnokság győztese. Első félidő [5] Spanyolo. Második félidő [5] Spanyolo. Összesen [5] Spanyolo.

Élje át újra a nyári labdarúgó Eb legszebb pillanatait! Ha előfizet a Nemzeti Sportra negyedéves időtartamra, akkor ajándékba megkapja a kötetet! A oldalas, színes fotókkal illusztrált könyv nemcsak a magyar játékosokat és a meccseket mutatja be, hanem a sikeresen megvívott selejtezősorozatot is, illetve az egész Eb-re kitekintést nyújt. Ne hagyja ki az alkalmat! A szerzők közül Somogyi Zsolt arról beszélt, hogy nagy élmény volt megírni ezt a könyvet. Elárulta, nem arra törekedtek, hogy az összes játékos azt mesélje el, mekkora élmény volt számukra belépni a stadionokba, inkább olyan sztorikra voltak kíváncsiak, amelyeket még a legvérmesebb szurkolók sem ismernek. Megjegyezte, rég fogyott el az összes jegy olyan gyorsan a válogatott hazai meccsére, mint az októberi, Svájc elleni esetében, ami szerinte annak a jele, hogy rég volt ennyire közel egymáshoz a csapat és a közönség. Foci Eb nemzetisport. Leesett az állunk néhányszor, miközben végigpörgettük olvasóink nyitómeccs előtti megérzéseit. A sérült sportolót kevésbé érdeklik a mindennapos dolgok, csökken az önszabályozás és az érzelmi kontroll. Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! Follow "Konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag." Ezek is érdekelhetnek. City: milliót ajánlanak Grealish játékjogáért — sajtóhír. Sokkoló és szívbe markoló videón egy magyar motoros tragédia. Halálos baleset történt a 7-es úton, meghalt egy 18 éves fiú. Takarásból lépett autó elé a Váci úton, a szörnyű gázolás elkerülhetetlen volt - videó. Válságos állapotban egy magyar férfi, miután hárman támadtak rá Németországban. Fának csapódott egy kisbusz Soltvadkertnél. A járvány miatt mindenhol műanyag védőfalak emelkedtek, amik lehet, hogy többet ártanak, mint használnak.

Ezen még Griezmann is meglepődött. Na, de min? PL: a Tottenhamtől távozó angol védő a Watfordnál folytatja. PL: visszatért volt klubjához az MU korábbi csapatkapitánya. PL: Ausztriából igazol támadót a Leicester City — sajtóhír. Népszerű cikkek. Barcelona: egy meccsen játszott, felbontották a szerződését. FIFA nagyon úgy néz ki, lesz magyar konyv: A CSAPAT 2016 - Labdarugo-Europa-bajnoksag a játékban! Ukrajna a Eb Marco Rossi jópofa montázzsal üzent csoportkörbeli ellenfeleinknek. Férfi kézi: idő előtt távozik a Veszprém vb-győztes átlövője — hivatalos. NS Euro Eb A sérülések pszichológiája: hogyan épüljünk fel mentálisan?